تبلیغات
ارتش سرخ - آنجلوتی: این بهترین نمایش چلسی در فصل جاری بود
عاشق تراختور!!!

آنجلوتی: این بهترین نمایش چلسی در فصل جاری بود

چهارشنبه 7 بهمن 1388 18:00

نویسنده : فرزادصمدزاده
سرمربی تیم فوتبال چلسی انگلیس گفت: برد 7 بر 2 برابر ساندرلند بهترین نمایش فصل جاری ما محسوب می‌شود. به نقل از دیلی‌استار، كارلو آنجلوتی اظهار داشت: در بازی با ساندرلند بسیار خوب كار را شروع كردیم. هنوز 20 دقیقه از بازی نگذشته بود كه با سه گل از حریف پیش افتادیم. به همین روال تا پایان بازی به كار ادامه دادیم كه این برد پرگل حاصل شد. این بازی بهترین نمایش فصل جاری ما بود.
این مربی ایتالیایی كه تا ابتدای تابستان سال جاری مسئولیت تیم آ.ث‌میلان را برعهده داشت و بعد پیشنهاد چلسی را برای همكاری پذیرفت، ‌افزود: به نظرم در این جدال بی‌عیب و نقص كار كردیم و مزدش را هم با 7 گل زده گرفتیم.
وی كه تیمش شب گذشته در ابتدای هفته بیست و دوم لیگ برتر با نتیجه 7 بر 2 در ورزشگاه استامفوردبریج ‌برنده شد، ادامه داد: ‌وقتی در نظر بگیریم این نمایش و پیروزی حاصل شده در غیاب لژیونرهای آفریقایی سفر حاضر در جام ملت‌ها بدست آمده، ‌ارزش‌ آن دوچندان خواهد شد.
آنجلوتی تصریح كرد: كسب برد مقابل ساندرلند كار ساده‌ای نیست. مقابل این حریف همه بازیكنان بسیار خوب بازی كردند بطوریكه مجبور به تكرار این جمله‌ام شدم كه بازیكنانی خارق‌العاده دارم.
او بیان كرد: هفته قبل خیلی خوب تمرین كردیم و در بهترین شرایط آمادگی به مصاف ساندرلند رفتیم.
تیم لندنی با این برد همچنان با 48 امتیاز در صدر جدول حاضر است.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -