تبلیغات
ارتش سرخ - اخطار به هواداران تراكتورسازی و هشدار به پرسپولیس و استقلال
عاشق تراختور!!!

اخطار به هواداران تراكتورسازی و هشدار به پرسپولیس و استقلال

چهارشنبه 7 بهمن 1388 18:08

نویسنده : فرزادصمدزاده
در جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ مطرح شد
اخطار به هواداران تراكتورسازی و هشدار به پرسپولیس و استقلال

خبرگزاری فارس: در جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ در مورد هواداران تراكتورسازی، بحث خصوصی سازی و دربی پایتخت تصمیم‌گیری شد.


به گزارش خبرگزاری فارس، جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ روز گذشته به ریاست عزیز محمدی؛ رئیس سازمان لیگ برتر و با حضور محمد رضا ساكت، غلامرضا بهروان، كریم ملاحی و علی كاظمی برگزار شد.
در ین نشست در مورد طرح ارائه شده از سوی كمیته خصوصی سازی فدراسیون فوتبال به سازمان لیگ برتر به منظورخصوصی سازی باشگاه ها مورد تصویب و تایید نهایی قرار گرفت.
عزیز محمدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد جلسه روز گذشته صحبت های زیر را مطرح كرد:

* نامه به باشگاه تراكتورسازی و هیات فوتبال آذربایجان شرقی
از هواداران تیم تبریزی كه بازی های تیم خود را مورد استقبال قرار داده اند و با شور و حالی خاصی تراكتورسازی را تشویق می كنند، تشكر می كنیم اما در دو بازی اخیر این تیم در تبریز مشكلاتی به وجود آمد كه نگرانی هایی را به وجود آورد.
در این جلسه مصوب كردیم نامه ای به هیات فوتبال آذربایجان شرقی و باشگاه تراكتورسازی زده شود تا كانون هواداران خود را سازماندهی كنند. برای بازی هایی كه بیش از 50 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور پیدا می كنند مشكلی پیش نیاید و دردسری درست نشود. فدراسیون به دنبال محروم كردن هواداران تیم تراكتورسازی نیست اما اگر این مواردی كه رخ داده تكرار شود مجبور هستیم مثل بقیه در مورد هواداران این تیم تصمیم گرفته شود.
همچنین قرار شد دو نماینده از سازمان لیگ به تبریز بروند تا با استانداری و هیات فوتبال آذربایجان شرقی در باره سازماندهی هواداران تیم تراكتورسازی صحبت كنند.

* طرح كمیته خصوصی سازی فدراسیون تصویب شد
در جلسه قبلی كه در این مورد داشتیم طرح ارائه شده اشكالاتی داشت كه قرار شد برطرف شود. با توجه به این كه AFC اردیبهشت سال آینده برای بازدید از باشگاه ها به ایران می آید و قرار است به برای باشگاه ها پروانه حرفه ای صادر كند، كارگروهی تشكیل دادیم تا قوانین مربوط به این مورد را گرداوری كنند.
باید ساختار و اساسنامه ای برای خصوصی سازی ایجاد شود تا تیم ها بر اساس آن هدفمند به سمت خصوصی سازی بروند. باید لیگ های كشورهای خارجی مثل تركیه، انگلیس و آلمان را مورد بررسی قرار دهند تا متوجه شوند باشگاه های این كشورها چه منابع درآمدی دارند و الگوبرداری كنند.
البته تا امروز باشگاه هایی مثل ذوب آهن، سپاهان، مس كرمان و فولاد خوزستان با وارد كردن سهام خود در بورس خصوصی شده اند.

*درخواست سازمان لیگ از باشگاه های پرسپولیس و استقلال
نامه ای به شورای تامین و استانداری تهران زده شده است تا برای بازی دربی تهران در تاریخ 10 مهر هماهنگی های لازم را انجام دهند.
نامه ای هم به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال زده شد و از مدیران عامل دو تیم خواسته شد به مربیان و بازیكنان خود تذكر دهند از هرگونه مصاحبه حاشیه ساز خودداری كنند.
همچنین كانون هواداران خود را نیز توجیه كنند كه امسال هم بدون مشكل این بازی انجام شود.
یكی از دلایلی كه بعد از بازی دربی چهار دیدار دیگر را در نظرگرفتیم این بود كه بازی های بیشتری را پوشش تلویزیونی داشته باشیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -