تبلیغات
ارتش سرخ - بیانیه شماره 1 مهندس کمالوند درباره تقلب در برنامه نود!
عاشق تراختور!!!

بیانیه شماره 1 مهندس کمالوند درباره تقلب در برنامه نود!

جمعه 9 بهمن 1388 13:49

نویسنده : فرزادصمدزاده

www.iriff.mihanblog.com

 نویسنده وبلاگ "در غربت" با اشاره به اظهارات مربی تیم تراکتور سازی در تقلب شمارش آرای برنامه ورزشی نود، در مطلبی کنایه آمیز نوشته است:

بیانیه شماره 1 مهندس کمالوند 

نتایجی که پس از اخذ پیامک های کوتاه برنامه نود به دست آمد بهت آور است! مردمی که در صف های طولانی ارسال پیامک شب را به صبح رسانده بودند و شاهد ترکیب آرا به نفع گزینه سوم بودند و خود می دانند به چه کسی و چه تیمی رای داده اند ، با حیرت تمام به شعبده بازی عادل فردوسی پور و صدا و سیما و طراحان کودتا می نگرند و اینک بیش از پیش در پی آن هستند که بدانند طراحان اصلی این بازی بزرگ چه کسانی بوده اند. اینجانب ضمن اعتراض شدید به روند موجود و تخلفات آشکار شکل گرفته در روز رای گیری هشدار می دهم که تسلیم این صحنه آرایی نخواهم شد! 

نتیجه آنچه از عملکرد متصدیان امر دیده ام چیزی جز متزلزل شدن ارکان برنامه نود و طراحان اصلی این سناریو و حاکمان دروغ و استبداد نخواهد شد! اینجانب به حکم وظیفه شرعی و ملی خود به افشای رازهای پشت سر این روند پرمخاطره خواهم پرداخت و بیم آن دارم ادامه روند موجود همه نیروهای موثر در فوتبال کشور را به توجیه گرانی دروغ گو در مقابل مردم غیور ایران تبدیل کند.

مردم فداکار ایران! پیمانی است بر ذمه فرزندان غیور ایران زمین که در بازگرداندن برنامه نود و فوتبال ایران به اصل نخستین‌اش از بذل هیچ کوششی کوتاهی نکنند، و عهدی است بر عهده همراهان و یاران شما که در راه مبارزه با متقلبان و دروغگویان به سرمایه اجتماعی و اعتمادی که ایجاد شده است، خیانت ننمایند. در عین حال تکلیفی است بر همه ما که اگر مصلحت کشور و مردم را در امری دیدیم از ملامت نترسیم و از شجاعت دریغ نورزیم. ضمن اعتراض شدید به تداوم این رویه های غیرقانونی، بر حق مردم آذربایجان و ملت شهید پرور لرستان و ابنای سرزمین آبادان در استفاده از ظرفیتهای قانون اساسی برای ابراز مخالفت با آنچه در انتخابات پیامکی اخیر روی داده تأكید می نمایم و آن را جزء لاینفك حقوق آنها بر اساس این سند میثاق ملی می‌دانم و بر پیگیری آن اصرار می‌ورزم.

ما در راهی پر از نورانیت وارد شده‌ایم که از هم اینک سالخوردگان را جوان و جوانان را پخته کرده است. برای خود و شما در این مسیر از خداوند یاری می‌طلبم و امیدوارم با همکاری و همراهی همه دلسوزان ورزش کشور و عاشقان خطه لرستان و فرزندان رشید آبادان؛ آمال و اهداف مردم آذربایجان در هر مرحله از این مسیر روشن و محقق شود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -