تبلیغات
ارتش سرخ - برخورد دست كاظمی با صورت برهانی و گوش درد مهاجم استقلال
عاشق تراختور!!!

برخورد دست كاظمی با صورت برهانی و گوش درد مهاجم استقلال

دوشنبه 12 بهمن 1388 13:17

نویسنده : فرزادصمدزاده

www.iriff.mihanblog.com

سایت باشگاه استقلال از برخورد دست هافبك این تیم با صورت و گوش آرش برهانی خبر داد و این برخورد را فوتبالی دانست. سایت رسمی باشگاه استقلال نوشت:  

"در اواخر تمرین امروز استقلال در یك صحنه آرش برهانی كه صاحب توپ بود قصد عبور از سد حسین كاظمی را داشت كه در جریان این امر ضربه دست كاظمی به صورت و گوش برهانی برخورد كرد.
برهانی پس از این برخورد به دلیل احساس درد از ناحیه گوش راهی رختكن شد اما بلافاصله پس از پایان تمرین استقلال این موضوع دهان به دهان چرخید و به شكل دیگری شایعه شد: كاظمی و برهانی در جریان تمرین استقلال درگیر شدند!!

حسین كاظمی در مورد این برخورد گفت: به هیچ عنوان این موضوع صحت ندارد. من و آرش با هم دوست هستیم و این برخورد كاملا طبیعی بود. قصد داشتم توپ او را بزنم و زمانی كه نزدیك هم شدیم دست من به صورت او برخورد كرد. این برخورد كاملا فوتبالی بود و متأسفم كه از آن به گونه‌ای دیگری برداشت شده است.

آرش برهانی نیز با اشاره به اینكه خبرنگاران مختلفی در تماس‌های تلفنی با وی این شایعه را مطرح كرده‌اند گفت: شانه به شانه كاظمی حركت می‌كردم و زمانی كه دست او به گوشم خورد به دلیل سرمای هوا با درد شدیدی در این ناحیه مواجه شدم و مجبور شدم از زمین بیرون بیایم و به رختكن بروم. متعجبم كه آنقدر زود همه چیز به گونه‌ای دیگر تحریف می‌شود. من و حسین دوست هستیم و برخورد ما كاملا طبیعی بود ضمن اینكه بعد از تمرین هم در رختكن در مورد آن صحنه با هم صحبت كردیم. "
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -