تبلیغات
ارتش سرخ - بكام: كاش هیچ‌وقت از اولدترافورد نمی‌رفتم
عاشق تراختور!!!

بكام: كاش هیچ‌وقت از اولدترافورد نمی‌رفتم

دوشنبه 12 بهمن 1388 12:27

نویسنده : فرزادصمدزاده
بازیكن انگلیسی تیم آ.ث میلان ایتالیا گفت: كاش هیچوقت اولدترافورد را ترك نمی‌كردم و از منچستر جدا نمی‌شدم. به نقل از دیلی‌استار، دیوید بكام اظهار داشت: خیلی دوست داشتم همچنان در منچستر می‌ماندم و بازیكن این تیم بودم. هیچ جا نمی‌رفتم و بازی‌ام را با این تیم به پایان می بردم.
این بازیكن كه تیمش در مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچستر یونایتد قرار خواهد گرفت، افزود: اگر می‌ماندم، اكنون در اولدترافورد موقعیتی مثل رایان گیگز داشتم. كسی كه تحت هر حالتی نسبت به منچستر وفادار ماند. او فرزند ابدی تیم است.
این بازیكن كه تا سال 2003 برای سرخ‌پوشان بازی كرد و پس از آن حضور در رئال مادرید اسپانیا و لوس‌انجلس گالاكسی را تجربه كرد، ‌افزود: گیگز در همه موفقیت‌های تیم سهیم است.
این بازیكن 34 ساله كه خواهان همراهی تیم كشورش در جام جهانی است‌، افزود: هدفم از حضور در میلان‌، اوج گیری مجدد است تا بتوانم به تیم ایتالیایی كمك كرده و همراه انگلیس در جام جهانی 2010 آفریقای‌جنوبی شركت كنم.
این بازیكن در سال 1993 و در تیم‌های رده پایه منچستر مطرح شد و تا سال 2003 در 265 بازی برای شركت كرد و 62 گل به ثمر رساند. وی در تیم انگلیس سابقه 116 دیدار و 17 گل زده را دارد.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -