تبلیغات
ارتش سرخ - پرسپولیس طلسم تساوی‌های دربی را شكست
عاشق تراختور!!!

پرسپولیس طلسم تساوی‌های دربی را شكست

چهارشنبه 14 بهمن 1388 18:06

نویسنده : فرزادصمدزاده
پرسپولیس با برتری 2 بر یك برابر استقلال به سریال تساوی‌های پی در پی دربی خاتمه داد. دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال از ساعت 14:30 در ورزشگاه آزادی و در حضور 70 هزار تماشاگر آغاز شد.
15 دقیقه ابتدایی بازی دو تیم به ارزیابی هم پرداختند اما استقلال نسبت به سرخپوشان برتری داشت و توانست در دقیقه 16 توسط فرهاد مجیدی به گل برسد. در ادامه بازی نیز این شاگردان مرفاوی بودند كه بازی بهتری انجام دادند و حملات پرسپولیس فاقد برنامه بود.
در دقیقه 36 سرانجام یكی از حملات پرسپولیس نتیجه داد و هادی نوروزی گل تساوی را برای سرخپوشان به ثمر رساند.
در نیمه دوم استقلال در یك صحنه بر اثر اشتباه مدافع پرسپولیس صاحب موقعیت بسیار خوبی شد كه با ضربه بد سید صالحی و دفع خوب حقیقی این توپ گل نشد، دقیقه ای بعد این پرسپولیس بود كه یك موقعیت ایده‌آل را از دست داد.
در ادامه بازی نیز دو تیم موقعیت ها را یكی پس از دیگری از دست دادند.
پرسپولیس در دقیقه 85 با درخشش وحید طالب لو فرصت بسیار مناسبی را از دست داد.

سرانجام در دقیقه 86 كریم باقری با شوتی محكم و زیبا دروازه استقلال را باز كرد تا طلسم تساوی های دربی شكسته شود.
قضاوت این مسابقه بر عهده سعید مظفری زاده بود. وی از استقلال به سیاوش اكبرپور و آرش برهانی و مهدی امیر آبادی و از پرسپولیس به حسین بادامكی كارت زرد داد.
استقلال و پرسپولیس هر دو 40 امتیازی بودند كه با این پیروزی، پرسپولیس 43 امتیازی شد و به جای استقلال در رده سوم جای گرفت.

اسامی بازیكنان پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، شیث رضایی، حمید علی عسگر، سپهر حیدری، ابراهیم شكوری، حسین بادامكی، هوار ملا محمد، محسن خلیلی90 نبی الله باقری‌ها)، هادی نوروزی(74- مجتبی زارعی)، كریم باقری و عادل كلاه كج.
سرمربی: علی دایی

اسامی بازیكنان استقلال
وحید طالب لو، هادی شكوری، پژمان منتظری، حنیف عمران زاده، خسرو حیدری، مهدی امیرآبادی، حسین كاظمی، جانواریو، فرهاد مجیدی، سیاوش اكبرپور(67- آرش برهانی) و مهدی سید صالحی.
سرمربی: صمد مرفاوی


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -