تبلیغات
ارتش سرخ - دایی: باید با اختلاف 4 گل استقلال را شكست می‌دادیم
عاشق تراختور!!!

دایی: باید با اختلاف 4 گل استقلال را شكست می‌دادیم

چهارشنبه 14 بهمن 1388 18:07

نویسنده : فرزادصمدزاده
سرمربی پرسپولیس گفت: باید با اختلاف 3 یا 4 گل استقلال را شكست می‌دادیم علی دایی پس از پیروزی 2 بر یك مقابل استقلال اظهار داشت: این برد را به هواداران خوب پرسپولیس تبریك می‌گویم بعد از باخت مقابل شاهین بوشهر آنها ما را تنها نگذاشتند و حمایت‌مان كردند. خدا را شكر می‌كنم كه بردیم. بازیكنان باتمام وجود كار كردند.

وی ادامه داد: این برد شیرین را به همه بازیكنان و هواداران خوب پرسپولیس تبریك می‌گویم. موقعیت‌های گل ما بسیار بهتر از استقلال بود. اگر بازیكنان دقت می‌كردند می‌توانستیم با اختلاف 3 یا 4 گل پیروز شویم.

سرمربی پرسپولیس تاكید كرد: بازیكنان ما بسیار خوب بودند. استقلال هم خوب بازی كرد به آنها نیز خسته‌نباشید می‌گویم. فوتبال همین است و برد و باخت دارد. نباید با یك برد یا باخت كسی را محكوم كنیم. اكنون هواداران استقلال علیه مدیر عامل و سرمربی این تیم موضع گرفتند اما این كار درست نیست آنها باید به استقلال كمك كنند تا این تیم دوباره بلند شود.

دایی در مورد گریه خود در پایان بازی عنوان كرد:‌ خدا را شكر می‌كنم كه بردیم. این پیروزی را از حضرت فاطمه زهرا (س) داریم. به دلم افتاده بود برنده می‌شویم حتی موقعی كه گل خوردیم می‌دانستم كه برنده خواهیم شد.

سرمربی پرسپولیس در مورد درگیری شیث رضایی و علیرضا حقیقی در جریان بازی گفت: در بازی آنها تحت فشار هستند و چنین اتفاقاتی طبیعی است. حقیقی بازیكن جوانی است. آنها اگر با هم دعوا كرده باشند و یا سر هم داد زده‌باشند، فقط برای سربلندی و موفقیت پرسپولیس بوده است. اتفاق خاصی نیفتاد اگر این چنین بود بازنده می‌شدیم.

وی در مورد درگیری حقیقی با تماشاگران استقلال در پایان مسابقه اظهار داشت: طرفداران استقلال به پدر او بی‌احترامی كردند. او بازیكن جوانی است. او اگر خودش را گم نكند می‌تواند آینده دروازه‌بانی ایران را تضمین كند. من قبول دارم حركت حقیقی رفتار ناشایستی بود. خودم با حقیقی صحبت خواهم كرد. ما باید صبورتر و با حوصله‌تر باشیم. اما او بازیكن جوانی است.

دایی در مورد بازی بهتر استقلال در نیمه اول گفت: این تیم تا دقیقه 20 بهتر بود و برخلاف آنكه من به بازیكنان گفته بودم حفظ توپ كنند آنها توپ را به گردش آوردند اما بعد از گل استقلال كه بر روی یك اشتباه فردی به دست آمد، استقلال موقعیت آنچنانی گلزنی نداشت و فقط یك موقعیت خوب را از دست داد.

وی در مورد عملكرد باقری گفت: چنین بازیكنانی را نمی‌توان در 20 یا 30 دقیقه ارزیابی كرد. آنها بازیكنان بزرگی هستند. كریم زحمت زیادی كشید و تیم را خوب جمع و جور كرد و كار خوبش را با یك گل تماشایی تكمیل كرد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -