تبلیغات
ارتش سرخ - دایی: 90 درصد بازیكنان ایرانی آرزوی بازی در پرسپولیس را دارند
عاشق تراختور!!!

دایی: 90 درصد بازیكنان ایرانی آرزوی بازی در پرسپولیس را دارند

دوشنبه 19 بهمن 1388 15:29

نویسنده : فرزادصمدزاده

www.iriff.mihanblog.com

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: 90 درصد بازیكنان ایرانی دوست دارند در پرسپولیس بازی كنند. علی دایی عنوان كرد: 

بازی با استقلال تمام شده است. در رختكن به بازیكنان اعلام كردم این بازی پایان یافته و باید به فكر سایر رقابت‌ها بود. اجازه ندادم 10 دقیقه بگذرد و دربی 68 را به تاریخ سپردیم. در حال حاضر پرسپولیس نسبت به 2 سال گذشته بهتر بازی می‌كند و این موضوع را همه شاهد هستند.

وی در مورد دیدار با ایران‌جوان بوشهر در چارچوب رقابت‌های جام حذفی كه سه شنبه برگزار می‌شود، اظهار داشت: مطمئن هستم بازی سختی خواهیم داشت و تمامی بازیكنان به این موضوع آگاه هستند. از هیچ حریفی ترس نداریم و به دنبال برگزاری یك بازی خوب هستیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال كه آیا جام حذفی را جدی خواهد گرفت؛ تاكید كرد: صددرصد در رقابت‌های جام حذفی با تمام توان شركت خواهیم كرد. باید یك جام قهرمانی را برای طرفداران پرسپولیس به ارمغان آوریم.

دایی در مورد شكست 4 بر یك برابر شاهین بوشهر و به وجود آمدن خاطره بد از این شهر به فارس گفت: بازی با شاهین تمام شده است. هزار سال دیگر هم هیچ تیمی نمی‌تواند چنین نتیجه‌ای مقابل پرسپولیس بگیرد. بازیكنان آماده هستند در بازی برابر ایران‌جوان پیروز شوند. تمام مسائل گذشته را فراموش كرده‌ایم.

سرمربی پرسپولیس درباره بی‌نظمی میثم بائو خاطرنشان كرد: در تیم من انضباط حرف اول را می‌زند. بائو قبل از بازی با استقلال بسیار آماده بود و برای قرار گرفتن در تركیب با مشكل مواجه بودیم، اما متأسفانه پس از بازی بدون اجازه در تمرین حاضر نشد. من اجازه بی‌احترامی به شخصی را نمی‌دهم و به همین دلیل به وی اجازه تمرین ندادم و به مسئولان باشگاه واگذار كردم. هیچ بازیكنی حق ندارد بی‌انضباطی كند.

دایی درباره درگیری شیث رضایی و علیرضا حقیقی در دیدار دربی و حمایت‌های وی عنوان كرد: شما خبرنگاران موضوعات را بزرگ می‌كنید و انعكاس می‌دهید. زیبایی‌های فوتبال را كنار گذاشته و به مسائل حاشیه‌ای كه خود من هم مخالف آن هستم می‌پردازید.
وی ادامه داد: درد فوتبال ایران همین است كه به دنبال حاشیه‌های منفی هستیم. موضوع كوچكی را بزرگ كرده و آن‌قدر به حاشیه می‌پردازیم كه كمیته انضباطی خیلی زود رأی خود را اعلام می‌كند. نمی‌دانم با چه هدفی این قدر زود تصمیم می‌گیرند؟

دایی درباره زمان ناگفته‌های خود از تیم ملی عنوان كرد: هم‌اكنون زمان این صحبت‌ها نیست و تمام تمركز خود را روی پرسپولیس گذاشته‌ام.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینكه خداداد عزیزی اعلام كرده شاید زمانی من و دایی را بار دیگر در زمین سبز ببینید؛ یادآور شد: عزیزی بازیكن بزرگ ایران است و همه او را می‌شناسند. مطمئن باشید من و خداداد در آینده‌ای نزدیك در كنار یكدیگر در جایگاهی به فوتبال ایران خدمت و همكاری خواهیم كرد.

وی در خصوص درگیری كریم باقری و شیث رضایی به خبرنگار فارس گفت: اصلاً كدورتی وجود ندارد و این دو هیچ مشكلی با هم ندارند. باقری بزرگ تیم است و شیث نیز قابلیت خود را در این چند سال نشان داده است.

سرمربی پرسپولیس تصریح كرد: باید بازیكنان یاد بگیرند كه هماهنگ و همدل باشند، در آن زمان می‌توانیم تمام تیم‌ها را شكست دهیم. هدف‌های بزرگی با پرسپولیس دارم. خوشبختانه حاشیه‌ای نداریم و به خوبی كار خود را دنبال می‌كنیم. 90 درصد بازیكنان ایران دوست دارند در پرسپولیس بازی كنند و این نشان می‌دهد كه باید انتظارات را برآورده كنیم.

وی در مورد دوپینگ در ورزش خاطرنشان كرد: عدم آگاهی كافی، احساس ضعف و ناتوانی علت دوپینگ است. دوپینگ در ورزش وجود دارد. نمی‌توانم بگویم چند درصد، اما مطمئناً چنین مسئله‌ای وجود دارد. باید تلاش كنیم این مسائل در فوتبال ایران پاك شود.

دایی درباره رویارویی با مربیانی كه از وی انتقاد كردند به خصوص در زمان هدایت تیم ملی؛ عنوان كرد: هیچ مشكلی با كسی ندارم. به تمام مسائل به دید فوتبالی نگاه می‌كنم. آقایانی كه در گذشته از من انتقاد كردند بعضا مربیگری مرا برعهده داشتند و به آنها احترام می‌گذارم. قصد غرض ورزی با شخصی را ندارم و به دنبال حاشیه‌سازی نیستم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -