تبلیغات
ارتش سرخ - برنامه هفته بیست‌وهشتم تا سی‌ام لیگ برتر اعلام شد
عاشق تراختور!!!

برنامه هفته بیست‌وهشتم تا سی‌ام لیگ برتر اعلام شد

دوشنبه 19 بهمن 1388 15:40

نویسنده : فرزادصمدزاده

www.iriff.mihanblog.com

 سازمان لیگ برتر فوتبال برنامه هفته بیست‌وهشتم تا سی‌ام را اعلام كرد. سازمان لیگ حرفه ای برنامه مسابقات هفته های بیست و هشتم تا سی ام لیگ برتر نهم را به شرح زیر اعلام كرد:

جمعه: 14 اسفند-هفته بیست و هشتم
تكریم هفته وحدت گرامیداشت میلاد پیامبر (ص) و حضرت امام صادق (ع)

پرسپولیس-فولاد خوزستان-آزادی-تهران-ساعت 17:10

استقلال اهواز-استقلال تهران-تختی-اهواز-ساعت 14:45

پاس همدان-پیكان-قدس-همدان-ساعت 15:00

ذوب آهن-شاهین بوشهر-فولاد شهر-اصفهان ساعت 15:30

تراكتورسازی تبریز-فولاد مباركه سپاهان-یادگار امام-تبریز-ساعت 15:30

مس-مقاومت شهید سپاسی-شهید باهنر-كرمان-ساعت 15:30

شنبه 15 اسفند-هفته بیست و هشتم

استیل آذین-سایپا-راه آهن اكباتان-تهران-ساعت 15:30

صبای قم-راه آهن-یادگار امام-قم-ساعت 15:30

ابومسلم -ملوان انزلی-ثامن الائمه-مشهد-ساعت 15:00

جمعه 21 اسفند -هفته بیست و نهم

تكریم روز بزرگداشت شهدا و گرامیداشت یاد وخاطره حضرت امام (ره) حاج سید احمد خمینی(ره)

ملوان-پرسپولیس-تختی-انزلی-ساعت 15:00

پیكان-صبای قم-شهید رجایی-قزوین-ساعت 15:45

سایپا-ابومسلم -انقلاب-كرج-ساعت 15:45

مقاومت شهید سپاسی-استقلال اهواز-حافظیه-شیراز-ساعت 15:30

شنبه 22 اسفند-هفته بیست و نهم

تراكتورسازی-استیل آذین-یادگار امام-تبریز-ساعت 15:45

یكشنبه 23 اسفند

استقلال-پاس همدان-آزادی-تهران-ساعت 16:30

راه آهن-ذوب آهن اصفهان- ورزشگاه راه آهن اكباتان-تهران-ساعت 15:30

فولاد خوزستان-صنعت مس كرمان-تختی-اهواز-ساعت 15:30

فولاد مباركه سپاهان-شاهین بوشهر-فولاد شهر-ساعت 14:30

شنبه 14فروردین 89 -هفته سی ام

هفته گرامیداشت جمهوری اسلامی ایران-رفراندوم همگانی و رای 99 درصدی به جمهوری اسلامی ایران

پرسپولیس-سایپا-آزادی-تهران-ساعت 18:45

استیل آذین-فولاد مباركه سپاهان-ورزشگاه راه آهن اكباتان-تهران-ساعت 16:45

مس كرمان-ملوان انزلی-شهید باهنر-كرمان-ساعت 17:00

یكشنبه 15 فروردین

صبای قم-استقلال تهران-یادگار امام-قم-ساعت 18:45

ذوب آهن-پیكان-ذوب آهن-فولاد شهر-ساعت 16:45

شاهین بوشهر-راه آهن-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت 18:45

پاس همدان-مقاومت شهید سپاسی-قدس-همدان-ساعت 16:45

ابومسلم -تراكتورسازی تبریز-ثامن الائمه-مشهد-ساعت16:45

استقلال اهواز-فولاد خوزستان-تختی-اهواز-ساعت18:45




دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -