تبلیغات
ارتش سرخ - كاپلو: رقابت‌ دشواری برای یورو 2012 پیش رو داریم
عاشق تراختور!!!

كاپلو: رقابت‌ دشواری برای یورو 2012 پیش رو داریم

دوشنبه 19 بهمن 1388 15:46

نویسنده : فرزادصمدزاده

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس گفت: برای حضور در رقابت‌های جام ملت‌های اروپا (یورو 2012 ) راه دشواری پیش رو داریم.


  "فابیو کاپلو " خاطرنشان کرد: گروهی که ما در آن قرار گرفتیم، همان گونه که از قبل تصور می‌کردیم، سخت و دشوار است. البته از نظر من سخت‌ترین گرو‌ه‌ها شامل گروه اول و هفتم می‌شود و ما در گروه هفتم حضور داریم.
سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس افزود: گروهی با تعداد تیم‌های کمتر را ترجیح می‌دهم زیرا تعداد بازی‌های کمتری انجام خواهیم داد. با این حال گروه ما بسیار دشوار است. البته من به توانایی و قدرت تیمم اعتقاد راسخ دارم. مطمئن هستم بازی‌های خیلی خوبی در مرحله مقدماتی جام ملت‌ها خواهیم داشت.
 کاپلو در مورد بحث کاپیتانی که طی یک هفته اخیر بسیار جنجالی و منجر به بازپس‌گیری بازوبند فرماندهی تیم از جان تری‌ بخاطر روابط نامشروع با نامزد سابق یک بازیکن هم‌تیمی شد، گفت: اجازه دهید در این باره دیگر حرفی نزنیم. من حرفم را به تری گفتم و حالا قرار است با ریو فردیناند در این باره صحبت کنم.
 تیم ملی انگلیس در جریان مراسم قرعه کشی مرحله مقدماتی جام ملت‌های 2012 اروپا با سوئیس، بلغارستان، ولز و مونته‌نگرو همگروه است.
 مسابقات جام‌ملت‌های 2012 از تاریخ 8 ژوئن تا یک جولای سال 2012 (18 خرداد تا 10 تیرماه 1391 ) در دو کشور لهستان و اوکراین با حضور 16 تیم انجام خواهد شد.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -