تبلیغات
ارتش سرخ - ITC مهدوی کیا تایید شد
عاشق تراختور!!!

ITC مهدوی کیا تایید شد

دوشنبه 19 بهمن 1388 16:56

نویسنده : فرزادصمدزاده

رئیس کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال آلمان و فیفا ITC مهدوی‌کیا را تایید کردند.


    عباس ترابیان با اشاره به اعتراض باشگاه پیکان به ثبت قرارداد مهدوی کیا اظهار داشت: مقرراتی در فیفا وجود دارد که باید هر باشگاه یک نماینده در سیستم آنلاین فیفا داشته باشد این سیستم با نام TMS فعالیت های مربوط به ترانسفر بازیکنان را ساماندهی می کند.
  رئیس کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال ادامه داد: در واقع نماینده هر باشگاهی که به فیفا معرفی می شود در کار ترانسفر نفر اصلی و واقعی باشگاه هست. زمانی که استیل آذین قصد داشت مهدی مهدوی کیا را به خدمت بگیرد نماینده این باشگاه به فدارسیون فوتبال آمد و به نوعی از ما کسب اجازه کرد و این در حالی بود که ما به باشگاه استیل آذین اعلام کردیم که این مورد هیچ ارتباطی به فدراسیون فوتبال ندارد و باید شخص معرفی شده به فیفا و وارد در کار TMS پس از آنلاین شدن با باشگاه اینتراخت فرانکفورت مکاتبه کند و اگر همانطور که باشگاه استیل آذین و اینتراخت فرانکفورت آلمان اعلام کردند که 15 نوامبر قرارداد مهدوی کیا فسخ شده، باید فدراسیون فوتبال آلمان تایید کند تا ما هم تایید کنیم. اگر غیر از این بود مطمئنا فیفا با فدراسیون فوتبال و باشگاه استیل آذین برخورد می کرد.
  ترابیان تصریح کرد: تمام این اتفاقات زیر نظر فیفا انجام می شود و در واقع فیفا ناظر بر سیستم آنلاین TMS است کار به شکل علمی و آنلاین انجام می شود و زمانی که با تایید فیفا این اتفاق انجام شود، مطمئنا فیفا هیچ ایرادی نخواهد گرفت و فدراسیون فوتبال هم مشکلی برای حضور مهدوی کیا در استیل آذین نداشت و همین که اعلام شد تاریخ فسخ قرارداد می تواند مقدمه حضور مهدوی کیا در ایران باشد ما هم بر اساس تایید فدراسیون فوتبال آلمان و فیفا اقدام کردیم و همه دیدند که مهدوی کیا توانست در لیگ برتر ایران بازی کند.
 رئیس کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال ایران در باره اعتراض باشگاه پیکان گفت: بر اساس سیستم TMS ، خود باشگاه پیکان باید برای گرفتن ITC و ترانسفر بازیکن اقدام می کرد اما اینکه چرا بازیکن مورد نظر نتوانسته جذب شود و چرا مهدوی کیا به استیل آذین پیوسته به خاطر همین مسئله TMS است در زوریخ سوئیس کلاسی برگزار شد همه نمایندگان باشگاه ها برای فراگرفتن سیستم TMS و آنلاین شدن شرکت کرده بودند پس اینکه چرا نتوانسته اند با سیستم TMS بازیکن موردنظر را جذب کنند و ITC را صادر کنند به خود باشگاه ارتباط دارد.
 ترابیان در پایان با اشاره به جلسات مختلف با مربیان تیم های ملی در رده های سنی مختلف، عنوان کرد: جلساتی با مربیان تیم های ملی برگزار شده که موارد موردنظر آنها دنبال شده. وظیفه کمیته روابط بین الملل فدراسیون این است که بتواند برای تیم های ملی بازی های تدارکاتی خوب و اردوهای تدارکاتی خارج از کشور تدارک ببیند و ما با مربیان تیم های ملی به تعامل رسیدیم و یکسری مشکلات گذرنامه ای برای برخی از بازیکنان تیم های پایه وجود دارد که بزودی حل خواهد شد و امیدواریم که باشگاه ها هم با تیم های ملی همکاری لازم را داشته باشند تا تیم های ملی قوی و افتخار آفرینی داشته باشیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -