تبلیغات
ارتش سرخ - قلعه‌نویی:قهرمانی ما هنوز مسجل نشده است
عاشق تراختور!!!

قلعه‌نویی:قهرمانی ما هنوز مسجل نشده است

دوشنبه 19 بهمن 1388 17:00

نویسنده : فرزادصمدزاده

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: خودم و خانواده‌ام راغب به ادامه همکاری با تیم سپاهان هستیم و در این راستا صحبت‌های اولیه با مسوولان سپاهان انجام شده است.


  قلعه‌نویی درباره بازی عقب‌افتاده تیم فوتبال فولاد سپاهان اصفهان در لیگ برتر که فردا (سه‌شنبه) برابر تیم مقاومت سپاسی شیراز انجام خواهد شد، اظهار کرد: هر بازی شرایط خاص خود را دارد، ما بازی بسیار سختی برابر مقامت خواهیم داشت، آنها تیم بسیار خوب و جوانی دارند که مقابل تیم‌های قدرتمندی لیگ هم بازی‌های قابل قبولی انجام داده‌اند. بازی‌های تیم مقاومت را دیده‌ام و آنها را در مجموع حریف خطرناکی برای سپاهان ارزیابی می‌کنم. امیدوارم سپاهان روی دور صعودی که در لیگ برتر دارد بماند و در این بازی خانگی بتواند سه امتیاز دیگر به اندوخته‌هایش اضافه کند.


سرمربی سپاهان درباره فاصله گرفتن تیمش در صدر جدول لیگ از دیگر تیم‌ها گفت: به هیچ وجه تصور نمی‌کنیم که کار ما برای قهرمانی تمام شده است. سختی کار ما تازه از الان شروع شده است چرا که باید در دو جبهه لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بجنگیم. اکنون بیش از پیش نیاز به تمرکز داریم. باید از همه بازیکنان به صورت چرخشی در مسابقات مختلف استفاده کنیم تا تیم دچار افت نشود و به لطف خدا و آقا امام زمان (عج) بتوانیم در هر دو جام موفق باشیم. حفظ موقعیت‌ سپاهان در صدر جدول بسیار دشوار است چراکه تمام تیم‌ها در نیم فصل دوم با انگیزه بیشتری ظاهر می‌شوند. آنها یا می‌خواهند از منطقه خطر سقوط به لیگ دسته یک رها شوند یا اینکه به نیمه بالایی نزدیک شوند و یا بتوانند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی در مسابقات را کسب کنند. ضمن اینکه انگیزه آنها در بازی با سپاهان صدرنشین طبیعتا بیشتر می‌شود.


 قلعه‌نویی از جذب یک مهاجم برزیلی خبر داد و درباره تقویت تیمش برای حضور در لیگ قهرمانان، تصریح کرد: این مهاجم وضعیت خوبی دارد؛ کارهای اولیه جذب او انجام شده و در حال حاضر مسوولان باشگاه درصدد نهایی کردن آن هستند. طبق برنامه‌ریزی که در ابتدای فصل داشتیم برای چنین مقطعی بازیکنان لازم را گرفتیم. اکنون سپاهان در هر پست بازیکن خوب هم‌سطح دارد که می‌توانیم از مجموع پتانسیل تیم در این دو جام مهم استفاده کنیم. به هر حال رقیبان ما در لیگ هم باید در رقابت‌های آسیایی شرکت کنند و امیدوارم سپاهان بتواند برخلاف سال گذشته از کیان فوتبال باشگاهی در ایران دفاع کند.


 وی در پاسخ به این سوال که برخی کارشناسان معتقدند تیم‌های قلعه‌نویی وقتی درگیر دو جام می‌شوند، افت می‌کنند، خاطرنشان کرد: نظر این دسته از دوستان برای ما محترم است؛ اما ما برای رسیدن به چنین شرایطی از قبل برنامه‌ریزی کرده و پیش‌بینی می‌کنیم چنین افتی امسال گریبانگیر سپاهان نشود.


 سرمربی سپاهان درباره احتمال تمدید قراردادش با این تیم بنابر نظری که محمدرضا ساکت مدیرعامل این باشگاه اعلام کرده بود، گفت: دوستان محبت دارند و خواسته‌اند تا قراردادم با سپاهان تمدید شود. خوشحالم که توانسته‌ام در این مدت اعتماد مردم اصفهان و مسوولان این تیم را جلب کنم. خودم و خانواده‌ام خیلی راغب هستیم تا این همکاری برای سال آینده هم ادامه داشته باشد، لذا صحبت‌های اولیه انجام شده و باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی می‌افتد.


 قلعه‌نویی در ارزیابی‌اش از مصاف با تیم الشباب عربستان، اولین حریف سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: الشباب تیم دوم لیگ عربستان است که چهار بازیکن ملی‌پوش و چندین مهاجم توانمند از برزیل، بحرین، لیبی و... دارد؛ آنها توانسته‌اند یکی از جام‌های کشورشان را بگیرند و حریف بسیار قدرتمندی برای ما محسوب می‌شوند. سپاهان در گروه بسیار سختی قرار دارد و امیدوارم با تفکرات و برنامه‌هایی که داریم امسال بتواند جدی‌تر از گذشته در این مسابقات حاضر شود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -