تبلیغات
ارتش سرخ - پرواز چلسی با بالهای دروگبا
عاشق تراختور!!!

پرواز چلسی با بالهای دروگبا

دوشنبه 19 بهمن 1388 17:32

نویسنده : فرزادصمدزاده


آبی پوشان لندنی موفق شدند تا با کسب برتری مقابل آرسنال، بار دیگر خود را به صدر جدول رقابتهای لیگ برتر برسانند.


 دیشب دو دیدار دیگر از رقابتهای لیگ برتر برگزار شد و در مهمترین دیدار، این چلسی بود که توانست در ورزشگاه خانگی اش به لطف دو گل دیدیه دروگبا، به برتری رسیده و سه امتیاز این دیدار حساس را مال خود کند.دراین دیدار تماشایی که در زمین تیم چلسی برگزار می شد، این دیدیه دروگبا بود که توانست در ابتدا و در دقیقه 8 برای چلسی گلزنی کند.

 در حالی که بازیکنان آرسنال پس از دریافت گل اول تا حدود زیادی کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفته بودند، بار دیگر از روی ضد حمله دروازه خود را بازشده دیدند و این بار هم این دروگبا بود که توانست در دقیقه 23 برای تیمش به گل برسد. تعویض های ونگر و ورود توماس روسیچکی، امانوئل ابوئه و نیکلاس بندتنر به زمین مسابقه نیز هیچ تاثیری نداشت و برتری 0-2 چلسی تا پایان این دیدار حفظ شد تا شاگردان آنچلوتی با کسب سه امتیاز این دیدار، بار دیگر به صدر جدول بازگردند.

 در دیگر دیدار برگزار شده،بیرمنگام با نتیجه1-2 مقابل میهمانش وولورهمپتون به برتری دست یافت. فیلیپس (80 و 85) برای بیرمنگام گلزنی کرد و دویله در دقیقه 42 تک گل وولورهمپتون را به ثمر رساند.

 در حال حاضر و در پایان هفته بیست وپنجم لیگ برتر چلسی با 58 امتیاز صدرنشین است. منچستر یونایتد، آرسنال و لیورپول به ترتیب با 56، 49 و 44 امتیاز در رده های بعدی هستند و تاتنهام، سیتی و استون ویلا در رده های پنجم تا هفتم قرار گرفته اند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -