تبلیغات
ارتش سرخ - پرسپولیس با شكست ایران‌جوان كابوس بوشهر را به فراموشی سپرد
عاشق تراختور!!!

پرسپولیس با شكست ایران‌جوان كابوس بوشهر را به فراموشی سپرد

سه شنبه 20 بهمن 1388 16:51

نویسنده : فرزادصمدزاده

 


 

دیدار تیم‌های ایران‌جوان بوشهر و پرسپولیس با نتیجه 2 بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید.


  دیدار ایران‌جوان بوشهر و پرسپولیس در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال ایران از ساعت 14:30 و در حضور حدود 10 هزار تماشاگر در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر آغاز شد که این دیدار با نتیجه 2 بر یک به پایان رسید.

 گل‌های پرسپولیس را کریم باقری در دقیقه 17 و هوار ملا محمد در دقیقه 51 مسابقه وارد دروازه حریف کردند و گل ایران‌جوان را احتشام ساسانی در دقیقه 32 به ثمر رساند. کریم باقری در دقیقه 95 یک ضربه پنالتی را برای پرسپولیس به هدر داد و به تیر دروازه زد.
قضاوت این دیدار به عهده رحیم مهرپیشه بود. وی در این دیدار به ابراهیم شکوری از پرسپولیس و احتشام ساسانی و حسین خسروی از ایران‌جوان کارت زرد نشان داد.

 پرسپولیس پیش از این دیدار 2 بار در بوشهر به میدان رفته بود که 5 سال پیش در جام بسیج با نتیجه 5 بر صفر مقابل ایران‌جوان شکست خورده بود و عبدالرحیم خرمزی سرمربی کنونی این تیم نیز در تیم آن سال بازی می کرد. پرسپولیس در لیگ برتر نیز با نتیجه 4 بر یک مقابل شاهین بوشهر شکست خورده بود.

 پرسولیس با پیروزی در این دیدار باید در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف برنده دیدار تیم‌های آلومینیوم هرمزگان و فولاد خوزستان برود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -