تبلیغات
ارتش سرخ - مرفاوی: كمیته‌ انضباطی باید درباره صادقی تصمیم بگیرد
عاشق تراختور!!!

مرفاوی: كمیته‌ انضباطی باید درباره صادقی تصمیم بگیرد

سه شنبه 20 بهمن 1388 17:54

نویسنده : فرزادصمدزاده

سرمربی استقلال گفت: هواداران واقعی استقلال باز هم یار و یاور ما بودند و باعث شدند بازیکنان ما روحیه تازه‌ای بگیرند.


   صمد مرفاوی پس از پیروزی 13 بر صفر مقابل ذرت‌کاران پارس‌ اظهار داشت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. ضمن احترام به تیم حریف سعی داشتیم بازی خودمان را انجام دهیم. از ابتدای مسابقه بازی را جدی شروع کردیم و در نهایت به گل‌های زیادی رسیدیم.
 سرمربی استقلال ادامه داد: تیم حریف برای ما قابل احترام است و از این جهت که با اعتماد به نفس اینجا آمده و مقابل ما بازی کرده است متشکرم و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنیم.
 مرفاوی تاکید کرد: از بازیکنان خودم تشکر می‌کنم که با تمام وجودشان بازی کردند و به هیچ وجه عقب‌نشینی نکردند. ضمن آنکه هواداران واقعی تیم استقلال امروز باز هم یار و یاور ما بودند و باعث شدند بازیکنان ما روحیه تازه‌ای بگیرند.

 سرمربی استقلال در ادامه در خصوص اخطارهای پیاپی بازیکنان این تیم در این بازی گفت: قبول دارم کارت‌های زیادی در این مسابقه آسان گرفتیم اما این نشان می‌دهد که بازیکنان ما بسیار جدی بازی کردند.
 مرفاوی در خصوص عدم حضور امیرحسین صادقی در تمرینات گروهی تیم استقلال گفت: این بازیکن اخراج نشده و به خاطر مسائل انضباطی تیمی پس از دیدار با پرسپولیس به او اجازه تمرین ندادم. در استقلال از لحاظ فنی من تصمیم‌گیرنده هستم و کمیته انضباطی باید در خصوص وی تصمیم‌گیری کند.

 وی در خصوص غیبت چند بازیکن استقلال در این دیدار گفت: به چند بازیکن تیم‌مان استراحت دادیم. چون آنها همه در یک سطح هستند. سعی کردیم به جای استفاده از خسرو حیدری و فرهاد مجیدی و بازیکنان دیگر از نیروهای جوانترمان استفاده کنیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -