تبلیغات
ارتش سرخ - قلعه‌نویی: سپاهان برنامه‌ای برای جذب عنایتی ندارد
عاشق تراختور!!!

قلعه‌نویی: سپاهان برنامه‌ای برای جذب عنایتی ندارد

چهارشنبه 21 بهمن 1388 15:36

نویسنده : فرزادصمدزاده

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: عنایتی بازیکن بزرگی است؛ اما با تیم اماراتی قرارداد دارد و در حال حاضر برنامه‌ای برای جذب این مهاجم نداریم.


   امیر قلعه نویی پس از برتری پرگل 5 بر یک مقابل مقاومت اظهار داشت: در ابتدا از همه هوادارانی که امروز به ورزشگاه آمدند و تیم سپاهان را تشویق کردند، تشکر می‌کنم و خوشحالم که با یک بازی برتر توانستیم به برتری برسیم.
 سرمربی سپاهان ادامه داد: مقاومت با یک مربی جوان و با برنامه بازی می‌کند و اوایل بازی نیز یک مقدار روی تیم ما فشار آوردند، اما در جریان بازی تغییر سیستم دادیم  و توانستیم نفوذ‌های جناح راست این تیم را کنترل کنیم و با تعویضی که در نیمه دوم داشتیم شرایط را به سود خود عوض کردیم.
 قلعه نویی افزود: ضربه پنالتی که تیم مقاومت به ثمر رساند مقداری تیم ما را دچار استرس کرد و بازیکنان پس از برتری 2 بر صفر در نیمه اول فکر کردند بازی تمام شده است؛ اما خوشبختانه به بازی بازگشتیم. امیدوارم هرکسی که این بازی پر گل را دید از آن لذت برده باشد.
 سرمربی سپاهان در مورد دربی اصفهان گفت: تجربه دربی در استقلال تهران و استقلال اهواز را دارم و در دور رفت دربی اصفهان نیز حضور داشتم و به نظر من این کار منطقی نیست که از حالا در مورد آن دیدار صحبت کینم، اما ذوب‌آهن تیم بزرگی است و منصور ابراهیم زاده مربی بزرگ و با دانشی است و می دانم که بار فنی زیادی دارد و فقط امیدوارم که دربی اصفهان یک بازی خوب و تماشاگر پسند باشد.
 وی در مورد پیشنهاد سرمربی یونان برای حضور آلوسی بدنساز باشگاه سپاهان در کادرفنی این تیم در جام‌جهانی 2010 تاکید کرد: دعوت نامه تیم ملی یونان تاکنون به دست من نرسیده است و باید از باشگاه سوال کرد، اما اگر این اتفاق افتاده باشد یک افتخار بزرگ برای فوتبال ایران است که بدنساز سپاهان در جام جهانی حضور داشته باشد و من هم با کمال میل آن را قبول خواهم کرد.
 قلعه نویی در مورد حضور عنایتی در سپاهان گفت: عنایتی بازیکن بزرگی است و به نسبت سال‌های گذشته که شاگرد من بود بسیار کامل تر شده است، اما این بازیکن با تیم اماراتی قرارداد دارد و ما در حال حاضر برنامه‌ای برای جذب این مهاجم نداریم. سپاهان مهاجمان خوبی در خط حمله دارد و قرار است در چند روز آینده یک مهاجم برزیلی را برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا جذب کنیم.
 وی در مورد پیشنهاد باشگاه سپاهان برای تمدید قرارداد با او عنوان کرد: از شرایط سپاهان بسیار راضی هستم و اگر وضعیت مناسب باشد دوست دارم که در این تیم بمانم.
 سرمربی سپاهان در مورد انتخاب این تیم توسط کاربران اینترنتی AFC به عنوان یکی از شانس های قهرمانی در آسیا خاطر نشان کرد: اینکه سپاهان توسط کاربران انتخاب شده است یک افتخار است و این موضوع به دلیل آن است که این تیم در چند دوره لیگ قهرمانان آسیا حضور موفق داشته است و یک باشگاه آینده نگر است. امیدوارم فوتبال ما هم از تیم داری به سوی باشگاه داری حرکت کند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -