تبلیغات
ارتش سرخ - سپاهان با اقتدار در صدر جدول رده‌بندی ایستاد
عاشق تراختور!!!

سپاهان با اقتدار در صدر جدول رده‌بندی ایستاد

چهارشنبه 21 بهمن 1388 14:39

نویسنده : فرزادصمدزاده

تیم فوتبال فولاد سپاهان اصفهان با پیروزی پرگل پنج بر یک برابر مقاومت سپاسی شیراز با 55 امتیاز بر صدرنشینی‌اش در جدول لیگ برتر استحکام بیشتری افزود.
  دیدار معوقه تیم‌های فوتبال فولاد سپاهان اصفهان و مقاومت سپاسی شیراز از هفته بیستم مسابقات لیگ برتر عصر روز سه‌شنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد که طی آن تیم میزبان توانست با نتیجه پرگل پنج بر یک حریف شیرازی را شکست دهد.

گل‌های تیم سپاهان را ابراهیم توره در دقایق 43، 45 و 78، احمد آل نعمه در دقیقه 74 و عمادرضا در دقیقه 89 وارد دروازه حریف کردند. تک‌گل تیم مقاومت هم محمدصادق کرمی در دقیقه 53 از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

در این بازی نیسانی مدافع تیم مقاومت در دقیقه 38 به دلیل خطا در محوطه جریمه تیمش از بازی اخراج شد. پنالتی این صحنه را هادی عقیلی به هدر داد.

 سپاهان در بازی قبلی‌اش هم توانسته بود سایپا کرج را با همین نتیجه از پیش رو بردارد و پس از هفته بیست و ششم لیگ با 55 امتیاز استحکام بیشتری به صدرنشینی‌اش در جدول لیگ بخشید و تیم‌های ذوب‌آهن و پرسپولیس نیز به ترتیب با 46 و 43 امتیاز به ترتیب تیم‌های دوم و سوم هستند. تیم مقاومت هم با این شکست با 32 امتیاز در رده دهم باقی ماند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -