تبلیغات
ارتش سرخ - علی شجاعی:شهرآورد اصفهان حكم مرگ و زندگی را دارد‌
عاشق تراختور!!!

علی شجاعی:شهرآورد اصفهان حكم مرگ و زندگی را دارد‌

چهارشنبه 21 بهمن 1388 14:42

نویسنده : فرزادصمدزاده

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازی شهرآورد برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد و به همین دلیل برای پیروزی وارد میدان می‌شویم.


  علی شجاعی درباره پیروزی در جام حذفی برابر سایپا اظهار داشت: تیم سایپا در دیدار برابر ما در جام حذفی با تمام قدرت ظاهر شد، این تیم می‌خواست نتایج بد خود را در لیگ برتر در جام حذفی جبران کند و به همین دلیل از انگیزه زیادی برخوردار بود.
 وی افزود: در این دیدار بازیکنان در حد و اندازه‌های خود ظاهر شدند و با ارائه یک بازی منطقی پیروزی را به ارمغان آوردند، هرچند هنوز هم معتقدم تیم سایپا از بازیکنان جوان و خوبی بهره می‌گیرد، با شکست تیم سایپا همچنان امید را در نزد بازیکنان زنده نگه داشتیم تا لیگ برتر فوتبال را نیز با امید ادامه دهیم.
 سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره اظهارات مربی تیم سایپا مبنی بر دوستانه بودن این دیدار نیز گفت: هیچ مربی چنین طرز تفکری ندارد و همیشه به دنبال پیروزی و رسیدن به قهرمانی است، در این دیدار نیز تیم سایپا با تمام وجود بازی کرد.
 وی ادامه داد: ذوب‌آهن به جام حذفی همان نگاهی را دارد که به لیگ برتر دارد، به همین دلیل همه تیم‌ها باید بدانند همانند فصل گذشته برای رسیدن به جام قهرمانی از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم.
 شجاعی درباره دیدار شهر آورد اصفهان نیز گفت: این بازی برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد و به همین دلیل برای پیروزی وارد میدان می‌شویم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -